Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Evden eve nakliye taşımacılığının dışında birden fazla eşyayı şehir içi veya şehir dışına gönderme işlemine parça eşya taşımacılığı veya parsiyel taşımacılık denir. Buradaki amaç taşınacak eşyaların kendi aracınızla götürülmeyecek büyüklükte olması başka bir araç tutarak bu eşyaları götürmenin de maliyetli olması nedeni ile gönderilmek istenen eşyaların aynı güzergaha gidecek diğer parça eşyalarla birlikte aynı kamyon veya kamyonete konularak daha ekonomik bir taşımacılığın gerçekleştirilmesidir.

 

Bu taşımacılık işleminde müşterilerin endişeleri arasında gönderilerinin başka kişilerin gönderileri ile aynı kamyona veya kamyonete konan eşyalarla karıştırılma ihtimali olmasıdır. Firmamız uzun yıllardır hizmet vermekte olup müşterilerimizin memnuniyeti önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Nakliyesi istenen parça eşyalarınız yeni adresinize ulaştırmak için öncelikle dikkatli ve hasar görmesi engellenecek şekilde ambalajlama işlemi gerçekleştikten sonra, büyük bir dikkat ve özenle kamyon veya kamyonete yükleniyor. İşini iyi yapan hiçbir nakliye firmasında alınan eşyaların karışması söz konusu değildir. Firma olarak sadece şehir içinde değil tüm il ve ilçelere parça eşya taşıma hizmeti sunmaktayız.

 

Bu tür taşımacılık hizmeti almak isteyen müşterilerimizin www.ynnakliyat.com  firmamızla irtibata geçerek, taşınacak eşyaların cinsi ve ebatları hakkında detaylı bilgi verilmesi durumunda teslim süresi ve ücretlendirilmesi hakkında bilgi almanız mümkün olacaktır.

Güvenilir ve kaliteli hizmet veren firmamızda müşteri memnuniyetimiz referansımız olup, her geçen gün daha iyi hizmet verebilmek için hedeflerimizi geliştirmekteyiz. Sizlerinde gönderilecek parça eşyanız varsa biz bir tık kadar uzağınızda olacağız.