Motosiklet Nakliyesi ve Motosiklet Taşıma

Motosiklet Nakliyesi ve Motosiklet Taşıma

Motorsiklet Nakliye

Motosikletler şehir içinde kolay bir ulaşım sunar. Ancak farklı bir şehire gidilecekse, çoğu motosiklet buna uygun değildir. Üstelik büyük masrafları vardır. Motosiklet nakliyesi de burada devreye giren bir hizmettir.
Bu konuda size tecrübeli bir ekiple hizmet veren firmamız, aracınızın güvenliğini tam anlamıyla sağlayarak, kısa sürede size getirmektedir. Yolculuk öncesinde yolculuk şartları ve hava değişiklikleri göz önünde bulundurularak, en kısa rota çizilir. Teslimat sizinle anlaşma yapılan günde, belirttiğiniz adrese yapılır.
Sektöründe öncüler arasında hizmet veren firmamız, sağladığı bu hizmeti modern araç filolarıyla, uygun fiyata gerçekleştirmektedir. Bizimle iletişime geçerseniz, tüm ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

 

Motosiklet Nakliyesi Öncesinde Neler Yapılmalıdır?

Eğer motosikletinizi nakliye ettirmek istiyorsanız, motosiklet taşıma öncesinde yapmanız gereken bazı işlemler vardır. Bunlar şu şekildedir;

  • Tekerleklerin havası yeterli basınçta değilse hava basılmalıdır.
  • Araçta bulunan yakıt mümkünse boşaltılmalıdır.
  • Vites boşta olmalıdır.
  • Motosikletin çanta bölümü boş olmalıdır.
  • Gidon kilidi serbestçe dönebilmelidir.
  • Motosiklet içerisinde eşya bulunmamalıdır.

 

Aracınızın sorunsuz bir şekilde size ulaşmasını istiyorsanız, bunların hepsine dikkat etmeniz gerekir. Bundan sonrası tamamen nakliye şirketine aittir. Firmamız motosikletinizi dış etmenlerden korumak için, tamamen izole bir ortamda götürür. İçeride sabitlendiği için düşmesi söz konusu değildir. Sizden teslim alınan aracınız, üzerinde çizik dahi olmadan kısa sürede size teslim edilir.