Komple Taşımacılık

Komple Taşımacılık

Komple Taşımacılık Nedir?

YN Nakliyat olarak 2016 yılından beri tüm Türkiye’ye komple taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin YN Nakliyatı  seçmelerindeki başlıca sebep geniş müşteri portföyümüzün oluşundan dolayı uygun fiyatlı hizmet vermemizdir.

YN Nakliyat yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimle komple yük taşımacılığında tercih edeceğiniz ilk firmadır.

Komple Taşımacılık Nedir ?

Komple Taşımacılık dünya ülkelerinde FTL olarak anılmaktadır. Bu kısaltmanın anlamı Full Track Load Türkçe karşılığına bakınca bir aracın kamyon, tır vb. yük taşıma kapasitesini tam olarak ağırlık veya hacim kaplayan yük anlamı karşımıza çıkmaktadır. Adı üstünde, eğer bir taşıma aracını tamamen dolduracak bir yük taşıma işleminiz varsa sizin için kullanılması en mantıklı yol komple taşımacılık hizmetidir

 

Bu hizmetin avantajlı olmasının nedeni ise normal şartlarda parça parça nakliye hizmetiyle göndereceğiniz bir eşyanın tek seferde hiç durmadan gideceği yere taşınması işlemidir. Komple taşımacılık hizmeti size maliyet zaman ve hız açısından avantaj kazandıracaktır.

 

Türkiye geneli 81 ilde YN LOGİSTİC olarak geniş lojistik ağımız ile siz değerli müşterilimizin ürünlerini hiçbir aksama olmadan sevkiyatlarını gerçekleştiriyoruz.

 

Komple yük taşımacılığı fiyat teklifi için 0 533 630 06 66 numaralı veya info@ynnakliyat.com irtibata geçebilirsiniz.